Андрю Шулц използва незаконни средства в партията. Въпреки това, аз победих. Студията GothamChess разкри факта. Шулц отбеляза, че се чувства "нелепо", но не се извини. Резултатът е ясен – той загуби. Играчът, който го победи, продължава да се квалифицира за турнир.
